یکشنبه - 25 فروردین 1398 - 19:40

مشخصات جک S3 جدید 2019 با فیس‌لیفت دوم

بالاخره بعد از انتشار تعدادی تصاویر با وضوح کم از فیس‌لیفت دوم جک S3 در سایت‌های خودرویی چینی، حال تصاویری واضح از این فیس‌لیفت منتشر شده که چهره این خودرو را نشان می‌دهد.

مشخصات جک S3 جدید 2019 با فیس‌لیفت دوم

بالاخره بعد از انتشار تعدادی تصاویر با وضوح کم از فیس‌لیفت دوم جک S3 در سایت‌های خودرویی چینی، حال تصاویری واضح از این فیس‌لیفت منتشر شده که چهره این خودرو را نشان می‌دهد. همانگونه که در این تصاویر دیده می‌شود، طراحان شرکت جک همانند خودروهای هایما S5 جدید و بائوجان 510 چراغ‌های روشنایی در روز باریکی را در بالاترین قسمت و لبه درب موتور نصب نموده و چراغ‌های اصلی را در زیر آنها قرار داده‌اند.

مشخصات جک S3 جدید 2019 با فیس‌لیفت دوم

در داخل خودرو تغییرات نسبت به فیس لیفت اول بسیار کم هستند و تقریباً فضای داخلی همان فضای داخلی فیس‌لیفت اول است. البته مدلی که در ایران مونتاژ می‌شود نمونه اولیه و فیس لیفت نشده است، لذا فضای داخلی نسخه‌ای که ما فعلاً در ایران داریم کاملاً متفاوت با فضای داخلی فیس لیفت‌های اول و دوم می‌باشد.

مشخصات جک S3 جدید 2019 با فیس‌لیفت دوم

از لحاظ قوای محرکه نیز در کنار موتورهای تنفس طبیعی با حجم 1.5 و 1.6 لیتر، گویا در نظر است موتور توربو سه سیلندر با حجم 1.2 لیتر TGDI به این دو موتور تنفس طبیعی اضافه شود. با هر سه این موتورها همان گیربکس CVT قبلی ارائه می‌شود. حداکثر توان موتور جدید برابر با 120 اسب بخار و حداکثر گشتاور آن هم برابر با 150 نیوتن بر متر است که هر چند این مقادیر از لحاظ عددی کاملاً برابر با حداکثر قدرت و حداکثر گشتاور موتور تنفس طبیعی با حجم 1.6 لیتر GDI می‌باشند، ولیکن مسلماً بخاطر در دسترس بودن حداکثر گشتاور در دور موتور پائین‌تر، شتاب خودرو کمی بهتر و مصرف خودرو هم کمتر خواهد شد.

فعلاً کرمان موتور در نظر ندارد تا نسخه‌های فیس‌لیفت از جک S3 را روانه بازار کند اما مطمئناً با توجه به چهره بسیار مدرن‌تر و فضای داخلی بهتر این خودرو، در صورت عرضه می‌تواند تاثیر مثبتی در فروش آن داشته باشد.

/خودروبانک

تمایل دارید این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
پربازدیدها
صفحه اصلی
ثبت آگهی رایگان
تعرفه تبلیغات
تماس با ما لینک
بازدید امروز: 219    بازدید دیروز: 1401
بازدید کل :  2522741    افراد آنلاین: 3
آگهی های موجود در این سایت از طریق کاربران عمومی ثبت شده است. لذا سایت کاسب خونه هیچ گونه مسئولیتی در مورد صحت اطلاعات مذکور ندارد.
کلیه حقوق محفوظ بوده و کپی غیرمجاز مطالب پیگیری قانونی خواهد داشت.