شنبه - 24 فروردین 1398 - 16:36

آرزوی چاق ترین پسر جهان برآورده شد +عکس

چاق‌ترین پسر جهان با از دست دادن نیمی از وزن بدنش به بزرگترین آرزوی زندگی‌اش رسید.

آرزوی چاق ترین پسر جهان برآورده شد +عکس

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، چاق‌ترین پسر جهان با از دست دادن نیمی از وزن بدنش به بزرگترین آرزوی زندگی اش رسید. " آریا پرمانا" ۱۳ ساله که زمانی با داشتن ۱۹۱.۹ کیلوگرم سنگین‌ترین کودک جهان شناخته می‌شد حالا با انجام عمل جراحی و داشتن رژیم غذایی مناسب وزن خود را ۸۵.۸ کیلوگرم رسانده است. این پسر نوجوان تاکنون موفق به کم کردن ۱۰۶ کیلوگرم از وزن خود شده است.

آریا زمانی آنقدر سنگین بود که به سختی قادر به راه رفتن بود. توصیه‌های والدین آریا برای داشتن رژیم غذایی سالم به او بی نتیجه ماند و علاقه زیاد به خوردن و آشامیدن موجب شد تا وزنش به طرز وحشتناکی زیاد شود. " آده سومانتری"، پدر آریا در این باره گفت: " پسرم هنگامی که پنج ساله بود کم‌کم وزنش زیاد شد. او علاقه زیادی به خوردن چیز‌های شیرین با نوشیدنی داشت و ما بلافاصله هر چیزی را که او می‌خواست برایش مهیا می‌کردیم. "

در ویدئوی که پیش از عمل جراحی از آریا تهیه شده است هنگامی که از او سوال می‌کند چه آرزویی دارد در پاسخ جواب می‌دهد که " لاغر شوم. " عمل جراحی آریا در حالی با موفقیت انجام شد که در ابتدا والدین او با انجام عمل جراحی مخالف بودند. سرانجام با توضیحات پزشکان والدین آریا موافقت خود را با انجام عمل جراحی آریا اعلام کردند.

عمل جراحی آریا در بیمارستان " اومنی" جاکارتا، پایتخت اندونزی انجام شد و حدود ۵ ساعت به طول انجامید. در حالی که این پسر نوجوان در حال حاضر نیمی از وزن بدنش را از دست داده است قرار است یک عمل جراحی دیگر برای برداشتن پوست‌های اضافی سینه و بازو‌های او انجام شود. آریا اکنون از یک رژیم غذایی مناسب پیروی می کند و خود را برای انجام عمل جراحی ای که قرار است بعد از انجام امتحانات مدرسه روی او انجام شود آماده می‌کند.

آرزوی چاق ترین پسر جهان برآورده شد +عکس

آرزوی چاق ترین پسر جهان برآورده شد +عکس

آرزوی چاق ترین پسر جهان برآورده شد +عکس

تمایل دارید این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
پربازدیدها
صفحه اصلی
ثبت آگهی رایگان
تعرفه تبلیغات
تماس با ما لینک
بازدید امروز: 918    بازدید دیروز: 1176
بازدید کل :  2572261    افراد آنلاین: 4
آگهی های موجود در این سایت از طریق کاربران عمومی ثبت شده است. لذا سایت کاسب خونه هیچ گونه مسئولیتی در مورد صحت اطلاعات مذکور ندارد.
کلیه حقوق محفوظ بوده و کپی غیرمجاز مطالب پیگیری قانونی خواهد داشت.