شنبه - 24 فروردین 1398 - 14:42

برگزاری نمایشگاه طراحی مهندسی و ساخت هتل

نمایشگاه سرمایه گذاری، طراحی مهندسی و ساخت هتل سوم تا پنجم اردیبهشت در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب برگزار می‌شود

 برگزاری نمایشگاه طراحی مهندسی و ساخت هتل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، این نمایشگاه با متراژ حدود ۱۳۰۰ متر و با ۵۰ غرفه قطعی از کشور‌های ایران، ایتالیا، سوئیس، آلمان، مالزی، چین و آفریقای جنوبی برگزار می‌شود.

در نشست خبری که به همین منظور در هتل هویزه برگزار شد اسدی مدیر کل تسهیلات و تامین منابع سازمان میراث فرهنگی گفت: این نمایشگاه تخصصی به منظور آشنایی متخصصان این صنعت با هدف معرفی و شناسایی شرکت‌های طراحی مهندسی، معرفی و شناسایی شرکت‌های سرمایه گذار در زمینه هتل، معرفی و شناسایی سرمایه گذاران، طراحان و سازندگان هتل، معرفی و شناسایی تولید کنندگان و وارد کنندگان تجهیزات هتل و آشنایی با استاندارد‌های هتل سازی برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: شرکت کنندگان در این نمایشگاه شرکت‌های طراحی مهندسی، مشاور و سازنده هتل‌ها، سرمایه گذار در زمینه هتل‌ها، لیزینگ، گروه هتل‌ها، آموزشگاه‌های هتلداری و تولید کنندگان و وارد کنندگان تجهیزات هتل هستند.

وی سازمان میراث فرهنگی را حامی معنوی این نمایشگاه عنوان کرد.

استاندارد کردن خدمات هتلداری با برگزاری نمایشگاه

مدیرکل تسهیلات و تامین منابع سازمان میراث فرهنگی گفت: در نمایشگاه تخصصی سرمایه گذاری و طراحی مهندسی ساخت هتل، استاندارد کردن خدمات هتلداری به نمایش گذاشته می‌شود.

محمدحسن اسدی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: امسال دومین سالی است که این نمایشگاه از سوم تا پنجم اردیبهشت در شهر آفتاب برگزار می‌شود و با توجه به اینکه در کشور ما صنعت هتل داری از یک استاندارد کامل مغفول مانده ما به دنبال ایجاد استاندارد کردن خدمات هستیم تا بهترین خدمات را ارائه دهیم.

وی ادامه داد: سازمان میراث فرهنگی پشتیبانی کامل خود را از این نمایشگاه اعلام کرده و جلسات مختلفی برگزار شده و کمیسیون‌هایی تشکیل شده و ۳۵ درصد متقاضیان تمایل خود را برای ارائه در این نمایشگاه ابراز کردند.

مدیرکل تسهیلات و تامین منابع سازمان میراث فرهنگی افزود: برگزاری این نمایشگاه و ادامه این روند تجهیزات و زیرساخت‌های گردشگری برای جذب توریسم را در کشور ما ایجاد می‌کند.

اسدی گفت: شش کشور ایتالیا، سوئیس، آلمان، مالزی، چین و افریقای جنوبی در این نمایشگاه حضور دارند و علم و فناوری خود را ارائه می‌دهند.

فراهم کردن بستر لازم برای حضور سرمایه گذاران خارجی

همچنين کوکب زاده مجری نمایشگاه نیز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: این نمایشگاه یک نمایشگاه تخصصی است و هر غرفه داری که در آن هزینه می‌کند برای کسب درآمد و اطلاع رسانی است و برای همین است که این نمایشگاه فقط برای افراد متخصص برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: بازدیدکنندگان این نمایشگاه نیز متخصص این رشته هستند و حضور افرادی که تخصص ندارند برای خودشان آزاردهنده است.

کوکب زاده گفت: ملاک ما از برگزاری این نمایشگاه این است که بستر لازم را برای جذب سرمایه گذاری خارجی فراهم کنیم، زیرا برگزاری این نمایشگاه اطلاعات دقیقی ارائه می‌دهد که این اطلاعات در سایت جامع نمایشگاه‌ها باقی می‌ماند و مورد وصول در همه دنیا و توسط سرمایه گذاران خارجی است.

برگزاری دو کارگاه آموزشی در این نمایشگاه

دژبد دبیر سیاستگذاری نمایشگاه در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: دو کارگاه آموزشی یکی با زمینه علمی - آموزشی و در بحث استارتاپ‌ها و دومین کارگاه در زمینه سرمایه گذاری، طراحی و مهندسی ساخت هتل‌ها در حاشیه نمایشگاه برگزار می‌شود و با توجه به حضور نمایندگان خارجی در این نمایشگاه امکان تبادل اطلاعات وجود دارد.

تمایل دارید این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
پربازدیدها
صفحه اصلی
ثبت آگهی رایگان
تعرفه تبلیغات
تماس با ما لینک
بازدید امروز: 1247    بازدید دیروز: 1293
بازدید کل :  2470434    افراد آنلاین: 4
آگهی های موجود در این سایت از طریق کاربران عمومی ثبت شده است. لذا سایت کاسب خونه هیچ گونه مسئولیتی در مورد صحت اطلاعات مذکور ندارد.
کلیه حقوق محفوظ بوده و کپی غیرمجاز مطالب پیگیری قانونی خواهد داشت.