شنبه - 24 فروردین 1398 - 13:41

آغاز چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز

چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز در محل دائم نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز به کار کرد

 آغاز چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از روابط عمومی چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز، در​ این نمایشگاه بیش از یکصد شرکت داخلی و خارجی، نوین‌ترین طرح ها، برنامه ها، خدمات و صنایع مرتبط با حوزه‌های باغبانی، صنعت گلخانه سازی، نهاده ها، ماشین آلات و تجهیزات، آبیاری، گل و گیاه و صنایع وابسته را به نمایش می‌گذارند.

در چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز و در کنار شرکت‌های داخلی، شرکت‌ها و نمایندگانی نیز از کشور‌های هلند، آلمان، فرانسه، اسپانیا، آذربایجان و اردن حضور دارند و ضمن ارائه جدید‌ترین تولیدات و خدمات خود، زمینه انتقال تکنولوژی‌های نوین حوزه‌های مختلف کشاورزی و تولید گل و گیاه به داخل کشور را نیز فراهم می‌کنند.

طبق برنامه ریزی و هماهنگی صورت گرفته با سازمان توسعه تجارت ایران، قرار است در روز‌های برگزاری نمایشگاه، چند هیئت بازرگانی از کشور‌های مختلف ضمن حضور در نمایشگاه، از مراکز مرتبط با گل و گیاه، باغبانی و صنایع وابسته برخی نقاط کشور نیز بازدید کنند.

در چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران سبز که در سالن ۳۸ نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می‌شود؛ ادوات، ماشین آلات و ابزارآلات باغبانی، باغداری و فضای سبز، نهاده‌های کشاورزی، سیستم‌های آبیاری، وسایل، تجهیزات و ملزومات آبیاری بارانی، قطره‌ای و مه پاش، سیستم‌های کشت هیدروپونیک، انواع گلخانه‌های حرفه‌ای و خانگی، تجهیزات و تاسیسات گلخانه ای، لوازم و تجهیزات جابجایی، سورتینگ، بسته بندی و عرضه محصولات باغی و گلخانه ای، سیستم‌های سردخانه ای، ذخیره سازی و ماشین آلات فرآوری تولیدات باغی و گلخانه ای، فروشگاه‌های عرضه گل و گیاه، شرکت‌های بازرگانی وصادراتی محصولات باغی وگلخانه ای، دانشگاه‌ها و مراکز علمی و اتحادیه ها، انجمن ها، بانک ها، شرکت‌های بیمه و تعاونی‌ها حضور دارند.

هم زمان با این نمایشگاه، همایش علمی و تخصصی گلخانه‌های کشور نیز با پشتیبانی معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور برگزار می‌شود.

این نمایشگاه با رویکرد تحقق اهداف وزارت جهاد کشاورزی جهت تولید پایدار، اقتصادی کردن تولید و سلامت محصولات با استفاده از راهبرد توسعه کشت گلخانه‌ای و مدیریت آب و آبیاری کشاورزی، برگزار می‌شود.

همه ما شاهد بودیم که در روز‌های گذشته متاسفانه سیل در بخش‌های زیادی از کشور خسارات زیادی برجای گذاشت، بسیاری از کارشناسان بر این باورند که از بین بردن فضای سبز و پوشش گیاهی یکی از دلایل بروز چنین حوادثی است، بر این اساس برگزاری چنین نمایشگاهی می‌تواند پیام روشنی به همگان برساند که پوشش گیاهی در همه جای ایران راهکار مهمی برای جلوگیری از بروز حوادثی همچون سیل خواهد بود.

چهارمین نمایشگاه بین المللی تخصصی ایران سبز از امروز تا بیست و چهارم فروردین ماه به مدت سه روز از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

تمایل دارید این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
پربازدیدها
صفحه اصلی
ثبت آگهی رایگان
تعرفه تبلیغات
تماس با ما لینک
بازدید امروز: 928    بازدید دیروز: 1176
بازدید کل :  2572271    افراد آنلاین: 3
آگهی های موجود در این سایت از طریق کاربران عمومی ثبت شده است. لذا سایت کاسب خونه هیچ گونه مسئولیتی در مورد صحت اطلاعات مذکور ندارد.
کلیه حقوق محفوظ بوده و کپی غیرمجاز مطالب پیگیری قانونی خواهد داشت.