شنبه - 24 فروردین 1398 - 10:59

افزایش «تعرفه‌های پزشکی» موجب متضرر شدن بیمارستان‌های دولتی می‌شود

رئیس انجمن متخصصان داخلی با بیان اینکه افزایش تعرفه ها با توجه افزایش تورم نسبت به سال گذشته 10 تا 20 درصد کمتر شده‌ است ، گفت: وضعیت تعرفه ضرر زیادی به بیمارستان‌های دولتی خواهد زد و بدهکاری آنها را بیشتر از سال قبل خواهد کرد.

افزایش «تعرفه‌های پزشکی» موجب متضرر شدن بیمارستان‌های دولتی می‌شود

ایرج خسرونیا، رئیس انجمن متخصصان داخلی،‌درباره «افزایش تعرفه‌های جدید خدمات پزشکی»، اظهار داشت: با توجه به تورم موجود نسبت به سال گذشته تعرفه‌ها ۱۰ تا ۲۰ درصد کمتر شده‌ است؛ آن هم به این دلیل که برای نمونه اگر تورم را عدد یک در نظر بگیریم، اکنون ۲۰ تا ۳۰ درصد این عدد افزایش یافته است.

وی ادامه داد: وضعیت تعرفه ضرر زیادی به بیمارستان‌های دولتی خواهد زد و وضعیت بدهکاری آنها را بیشتر از سال قبل خواهد کرد؛ به این دلیل که این مراکز نیز با همین اعداد و ارقام موجود فعلیت کرده و می‌گذرانند.

رئیس انجمن متخصصان داخلی یادآو شد:‌ بیمارستان‌های درجه ۳ و ۴ که با دفترچه بیمه خالص فعالیت می‌کنند قادر نخواهند بود مخارج خود را تامین کنند؛ بنابراین تعرفه پزشکی نسبت به سال قبل اگر ۱۰ درصد اضافه شده باشد با توجه به تورم سال گذشته، باید گفت ۱۰ تا ۲۰ درصد کم شده است.

/فارس

تمایل دارید این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
پربازدیدها
صفحه اصلی
ثبت آگهی رایگان
تعرفه تبلیغات
تماس با ما لینک
بازدید امروز: 1161    بازدید دیروز: 1293
بازدید کل :  2470348    افراد آنلاین: 5
آگهی های موجود در این سایت از طریق کاربران عمومی ثبت شده است. لذا سایت کاسب خونه هیچ گونه مسئولیتی در مورد صحت اطلاعات مذکور ندارد.
کلیه حقوق محفوظ بوده و کپی غیرمجاز مطالب پیگیری قانونی خواهد داشت.