پنجشنبه - 22 فروردین 1398 - 09:30

روسیه طرح‌های توسعه‌ای در قطب شمال انجام می‌دهد/ پوتین : تحریم‌ها بی‌تأثیر است

پوتین رئیس جمهور روسیه با بیان اینکه طرح‌های توسعه‌ای روسیه در قطب شمال با قدرت ادامه می‌یابد، گفت: هیچ گونه تحریمی مانع از اجرای طرح‌های ما نخواهد شد.

روسیه طرح‌های توسعه‌ای در قطب شمال انجام می‌دهد/ پوتین : تحریم‌ها بی‌تأثیر است

پوتین رئیس جمهور آمریکا اطمینان داد که هیچ‌گونه تحریمی نمی‌تواند جلوی طرح‌های توسعه‌ای روسیه را در قطب شمال را بگیرد.

ولادیمیر پوتین در نشست بین‌المللی قطب شمال اعلام کرد: آینده روسیه به هیچ عنوان وابسته به تحریم‌ها نیست بلکه وابسته به پروژه‌های داخلی و ملی روسیه است. آینده روسیه بستگی به این دارد که چگونه ما سیاست‌های خود را اجرایی کنیم.

پوتین همچنین اظهار کرد که پیش این هم گفته‌ام که ما حدود 600 هزار دلار سال گذشته جایگزین واردات داشتیم و همه اینها با مدیریت مناسب انجام گرفت. ما به واسطه علوم و دانشی که در اختیار داریم کارهای مهمتر از این می‌توانیم انجام دهیم. ما از این گونه شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت می‌کنیم و آنها را به پیش خواهیم برد و مطمئن هستم که در همه این زمینه‌ها به ویژه پروژه‌های ملی موفق خواهیم بود.

وی همچنین اضافه کرد که در شرایط فعلی بهتر است که محدودیت در بازارها و تجارت جهانی وجود نداشته باشد. اما با وجود این هیچ مانعی در اجرای طرح‌های توسعه‌ای برای روسیه نخواهد بود.

پنجمین نشست ملی قطب شمال از 9 تا 10 آوریل در سن‌ پترزبورگ روسیه برگزار می‌شود. روسیه در تلاش است تا راه‌های مناسب‌تری را برای توسعه در قطب شمال پیدا کند.

/فارس

تمایل دارید این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
پربازدیدها
صفحه اصلی
ثبت آگهی رایگان
تعرفه تبلیغات
تماس با ما لینک
بازدید امروز: 814    بازدید دیروز: 1662
بازدید کل :  2521935    افراد آنلاین: 3
آگهی های موجود در این سایت از طریق کاربران عمومی ثبت شده است. لذا سایت کاسب خونه هیچ گونه مسئولیتی در مورد صحت اطلاعات مذکور ندارد.
کلیه حقوق محفوظ بوده و کپی غیرمجاز مطالب پیگیری قانونی خواهد داشت.