سه شنبه - 20 فروردین 1398 - 23:20

کاهش ۴۰ هزار تومانی حباب سکه نسبت به روز گذشته

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر گفت: حباب سکه نسبت به روز گذشته کاهش ۴۰ هزار تومانی را تجربه کرده است.

کاهش ۴۰ هزار تومانی حباب سکه نسبت به روز گذشته

محمد کشتی‌آرای، رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر در گفت‌وگو باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به اینکه حباب سکه نسبت به روز گذشته ۴۰ هزار تومان کاهش داشته است، اظهار کرد: حباب سکه امروز به ۵۱۰ هزار تومان رسیده است.

وی با بیان اینکه در چند روز گذشته طلا و سکه روند رو به افزایشی را در بازار تجربه کرده است، اظهار کرد: قیمت سکه امروز به ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است.

کشتی آرای با اشاره به اینکه هم اکنون بازار هیجان کاذبی دارد، افزود: امیدواریم طی ۳ روز آینده بازار به حالت عادی برگردد.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با بیان اینکه طلا و سکه از روز شنبه گذشته تا امروز ۱۱ درصد رشد قیمت داشته است، تصریح کرد: امیدواریم بازار طلا و سکه روند نزولی به خود بگیرد.

کشتی آرای با اشاره به اینکه بازار طلا و سکه با اشاره به اینکه طی دوسال گذشته بازار طلا در رکود بوده است، اظهار کرد: این امر سبب شده که بسیاری از کارگران و کارمندان بیکار شوند.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با بیان اینکه نگاه دولت برای بازار طلا و ارز ایجاد ثبات است، اظهار کرد: در حال حاضر رویکرد دولت و نهاد‌های ذیربط در حوزه طلا و ارز ایجاد ثبات و پیگیری روند نزولی قیمت‌ها تا رسیدن به قیمت واقعی است، در همین راستا اتحادیه طلا و جواهر در حال مدیریت و هماهنگی با سایر نهاد‌ها به منظور کنترل بازار طلا است.

به گفته کشتی آرای، مسئولان اقتصادی، باید تلاش کنند تا با برنامه ریزی مناسب بازار طلا و سکه به ثبات برسد.

رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر در پایان گفت: به هموطنان توصیه می‌شود در مواقعی که بازار ملتهب است، داد و ستد نکنند تا بازار به آرامش قیمت‌ها برسد.

تمایل دارید این مطلب را با دیگران به اشتراک بگذارید:
صفحه اصلی
ثبت آگهی رایگان
تعرفه تبلیغات
تماس با ما لینک
بازدید امروز: 1374    بازدید دیروز: 3303
بازدید کل :  2246618    افراد آنلاین: 9
آگهی های موجود در این سایت از طریق کاربران عمومی ثبت شده است. لذا سایت کاسب خونه هیچ گونه مسئولیتی در مورد صحت اطلاعات مذکور ندارد.
کلیه حقوق محفوظ بوده و کپی غیرمجاز مطالب پیگیری قانونی خواهد داشت.