دسته بندی آگهی ها

انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر



تهران ،

توسعه فناوری داتام


88922740

" شرکت توسعه فناوری داتام نماینده رسمی فروش انواع محصولات پسیو دت وایلر سوئیس در ایران " انواع پچ کورد های مسی: پچ کورد های Cat7A , Cat7 , Cat6A , Cat6 , Cat5e / UTP , SFTP با روکش های PVC و LSOH یا LSZH انواع پچ کوردهای فیبر نوری: پچ کورد های SC-SC , SC-LC , LC-LC سینگل مود OS2 و مالتی مود OM2 , OM3 , OM4


انواع پچ کورد های مسی و فیبر نوری دت وایلر
مشخصات آگهی
نام
تلفن
ایمیل
تاریخ
موقعیت
آدرس
توسعه فناوری داتام
88922740
commercial@datamco.net
‪یکشنبه, 8 بهمن 1396 ‬
تهران
آگهی های مرتبط :

خدمات شبکه

فروش تجهیزات شبکه در اصفهان

21 ساعت پیش
کیمیا شبکه
اصفهان
37866343
فروش تجهیزات شبکه در اصفهان

نصب سانترال در اصفهان

21 ساعت پیش
کیمیا شبکه
اصفهان
09134031307
نصب سانترال در اصفهان

خدمات شبکه در اصفهان

دیروز
کیمیا شبکه
اصفهان
031-37866343
خدمات شبکه در اصفهان
تولید، فروش و نصب دكل
3 روز پیش
etesalco
تهران
88908100
تولید، فروش و نصب دكل
فروش وایرلس و نصب WISP
3 روز پیش
etesalco
تهران
88908100
فروش وایرلس و نصب WISP
فروش سرور HP
3 روز پیش
طراحان شبکه آرکا
تهران
021-88177705
فروش سرور HP
فروش سرور supermicro
3 روز پیش
طراحان شبکه آرکا
تهران
021-88177705
فروش سرور supermicro
صفحه اصلی
ثبت آگهی رایگان
تعرفه تبلیغات
تماس با ما لینک
بازدید امروز: 442    بازدید دیروز: 2453
بازدید کل :  1531904    افراد آنلاین: 3
آگهی های موجود در این سایت از طریق کاربران عمومی ثبت شده است. لذا سایت کاسب خونه هیچ گونه مسئولیتی در مورد صحت اطلاعات مذکور ندارد.
کلیه حقوق محفوظ بوده و کپی غیرمجاز مطالب پیگیری قانونی خواهد داشت.