دسته بندی آگهی ها
تعداد بازدید: 5

باکس پالت فلزیتهران ،

گروه صنعتی مهدی


09198814904

باکس پالت فلزی:
قفسه بندی سردخانه نقش بسیار مهمی در بهره برداری بهینه از سردخانه خواهد داشت لذا در طراحی و ساخت باکس پالت فلزی یا خرید قفسه توجه کافی را باید داشت.
باکس پالت فلزی پر کاربردترین قفسه بندی سردخانه:
باکس پالت فلزی به عنوان یک قفسه بندی سردخانه بیشترین استفاده در سردخانه ها از آن شده است. باکس پالت را می توان به اشکال بسیار و ابعد گوناگون طراحی کرده و ساخته شود. ساخت و استفاده از باکس پالت در سردخانه و انبار مزایای بسیاری دارد که توانسته افتخار تجهیز بیشترین سردخانه را به خود اختصاص دهد. در ذیل به تعدادی از آنها اشاره می کنیم.
۱- امکان بیشترین بهره برداری از انبار یا سردخانه:
الف) به ازای هر یک متر استفاده بیشتر از ارتفاع به اندازه کل مساحت موجود بهره گیری صورت پذیرفته است. ارتفاع سقف موجود در سردخانه ها متفاوت است. ممکن است ارتفاع موجود به بیش از ده متر نیز برسد. ولی در حالت کلی بیشترین ارتفاع سقف مورد توجه بین ۶-۱۰ متر است. با استفاده از باکس پالت در سردخانه به آسانی می توان به این ارتفاع دسترسی پیدا کرد. مساحت سردخانه یا انبار را را ۱۰۰۰ متر مربع در نظر میگیریم ارتفاع سقف در صورتیکه ۵ متر ۵۰۰۰ متر مکعب فضا یا حجم داریم حال اگر ارتفاع سقف ۶ متر باشد ۶۰۰۰ متر مکعب فضا خواهیم داشت. در نتیجه اهمیت استفاده از ارتفاع به شرط اینکه بتوان آن را قابل دسترس نمود بسیار اهمیت دارد.
ب) تمام سطح انبار سردخانه را می توان با استفاده از باکس پالت پر نمود و کمترین فضا پرت می گردد و نیاز به تعبیه راهرویی خاص وجود ندارد. در حالیکه در بیشتر انواع قفسه بندی سردخانه نیاز به راهرو وجود دارد و حتما در راهروهای از قبل پیش بینی شده امکان تردد و جابجایی لیفتراک و بار وجود دارد.

۲

- قیمت مناسب ساخت باکس پالت فلزی:


قیمت ساخت باکس پالت فلزی به نسبت ایجاد قفسه بندی سردخانه هزینه کمتری را خواهد داشت.
۳- تنوع در ابعاد باکس پالت سردخانه:
برای قفسه بندی فلزی ابعاد و اندازه های استاندارد تعریف گریده است. این ابعاد استاندارد متناسب با بیشترین کاربردها تعریف شده است. در صورتیکه برای ساخت باکس پالت تمام استاندارد را متناسب با ابعاد بسته بندی موجود انتخاب نمود و آن را ساخت.
۴- امکان تعمیر و ترمیم:
از جمله محاسن دیگر میتوان به امکان تعمیر و ترمیم موضعی باکس پالت فلزی اشاره نمود. هزینه ای که از این سو تحمیل میشود حداقل هزینه ممکن است. قفسه فلزی برای با توجه به پیش ساخته بودن بودن قابلیت ترمیم موضعی برای آن به صورت متعارف عملا امکان پذیر نبوده ولی تعویض قطعه عضو آسیب دیده به راحتی امکان پذیر است.
معایب استفاده از باکس پالت فلزی در انبار و سردخانه:
تا به حال به مهمترین مزایای استفاده از باکس پالت های فلزی در انبار و سردخانه اشاره نمودیم. اما تمامی این محاسن نباید باعث شود که معایب آن را در نظر نگیریم و یاد آور نشویم. مهمترین ایراد استفاده از باکس پالت فلزی ضریب اطمینان پایین ایمنی استفاده از آن است. هر چه ارتفاع بهره برداری از باکس پالت بالاتر می رود ضریب ایمنی استفاده کاهش می یابد. اولین اشتباه در چینش باکس روی هم منجر به فاجعه می شود. کافی است راننده لیفتراک ۲-۳ سانتیمتر خطا داشته باشد و به همین سادگی منجر به سقوط بار و باکس شده و باکس های مجاور نیز در صورت برخورد سر نگون می شوند. اما راه حل هایی وجود دارد که می توان به کمک آن این ضریب ایمنی را افزایش داد.
جهت مشاوره، طراحی و ساخت انواع باکس پالت سردخانه ای و انبار می توانید با ما در تماس باشید.

گروه صنعتی مهدی09198814904


باکس پالت فلزی
مشخصات آگهی
نام
تلفن
ایمیل
تاریخ
موقعیت
آدرس
گروه صنعتی مهدی
09198814904
Mehdikordloo.palet@gmail.com
‪دوشنبه, 21 خرداد 1397 ‬
تهران
آگهی های مرتبط :

آهن آلات

تهیه و توزیع آهن آلات صنعتی ساختمانی (جمعه هاوتعطیلات بازاست)

2 ساعت پیش
آهن آلات الوندفلز
تهران
02166670108 -۰۹۱۲۷۰۸۲۲۷۶
تهیه و توزیع آهن آلات صنعتی ساختمانی (جمعه هاوتعطیلات بازاست)
قیمت : تلفنی تومان

گالوانیزه گرم قطعات در اصفهان

6 روز پیش
پیشگامان محصول گستر
اصفهان
03136606380
گالوانیزه گرم قطعات در اصفهان

گاردریل جاده با متعلقات استاندارد

6 روز پیش
پیشگامان محصول گستر
اصفهان
03136606380
گاردریل جاده با متعلقات استاندارد
تولید سطل زباله شهری در اصفهان
6 روز پیش
پیشگامان محصول گستر
اصفهان
03136606380
تولید سطل زباله شهری در اصفهان
خرید ضایعات آهن
22 روز پیش
نوین
تهران
09301313480
خرید ضایعات آهن
برش و خمکاری انواع ورق
3 ماه پیش
گروه برش و خم فجر
پاکدشت
09121303874
برش و خمکاری انواع ورق
صفحه اصلی
ثبت آگهی رایگان
تعرفه تبلیغات
تماس با ما لینک
بازدید امروز: 42    بازدید دیروز: 2299
بازدید کل :  1536279    افراد آنلاین: 5
آگهی های موجود در این سایت از طریق کاربران عمومی ثبت شده است. لذا سایت کاسب خونه هیچ گونه مسئولیتی در مورد صحت اطلاعات مذکور ندارد.
کلیه حقوق محفوظ بوده و کپی غیرمجاز مطالب پیگیری قانونی خواهد داشت.