تعرفه تبلیغات

هزینه درج آگهی ویژه به ازای هر ستاره 10000 تومان در ماه بوده که می توانید از حداقل یک تا به تعداد نامحدود ستاره انتخاب کنید.

آگهی های ویژه با علامت و تعداد ستاره در کنار آن، از آگهی های رایگان متمایز شده اند.

تعداد ستاره را می توانید بر حسب نیاز و رقابتی بودن زمینه کاری خود انتخاب کنید.

آگهی های ویژه چه مزایایی نسبت به آگهی های رایگان دارند؟

» در هر قسمتی از سایت اولویت با نمایش آگهی های ویژه است که بر حسب تعداد ستاره مرتب می شوند و در حالت تعداد ستاره یکسان اولویت با جدیدتر بودن تاریج ثبت یا بروزرسانی آگهی است.

» اعتماد بازديد کنندگان به آگهي های ویژه بیشتر است. (چون صاحب آگهي با اطمينان به فروش کالا و يا ارائه خدمات خود حاضر به پرداخت هزينه آگهي شده است.)

» 30 آگهی با بالاترین تعداد ستاره از امکان نمایش در صفحه اصلی سایت و لینک مستقیم از صفحه اصلی سایت کاسب خونه به سایت آگهی برخوردار می شوند.

» آگهی های ویژه در ابتداي نتايج جستجوي بازديد کنندگان نمایش داده می شوند.

» امکان نمایش لینک فقط برای آگهی های ویژه وجود دارد که شامل 20% افزایش هزینه آگهی ویژه می شود.

» کاسب خونه همچنین برای افزایش رتبه در موتورهای جستجو بهینه شده است. با درج آگهی ویژه در این سایت می توانید در موتورهای جستجو بویژه گوگل، رتبه مناسبی پیدا کنید.

 تخفیفها:

برای درج آگهی ویژه برای مدت دو ماه 10 درصد، سه ماه 15 درصد، برای مدت 6 ماه 23 درصد و برای یک سال 30 درصد تخفیف در نظر گرفته شده است.

با افزایش زمان نمایش آگهی ویژه علاوه بر بهره مندی از تخفیفات، به دلیل ثبات و پایداری نمایش، رنکینگ (رتبه) آگهی شما در موتورهای جستجو نیز افزایش می یابد. لذا توصیه می شود حداقل زمان سه ماهه را برای سفارش آگهی خود انتخاب نمایید.

صفحه اصلی
ثبت آگهی رایگان
تعرفه تبلیغات
تماس با ما لینک
بازدید امروز: 1434    بازدید دیروز: 1307
بازدید کل :  2577753    افراد آنلاین: 4
آگهی های موجود در این سایت از طریق کاربران عمومی ثبت شده است. لذا سایت کاسب خونه هیچ گونه مسئولیتی در مورد صحت اطلاعات مذکور ندارد.
کلیه حقوق محفوظ بوده و کپی غیرمجاز مطالب پیگیری قانونی خواهد داشت.